Maket Kabe Ürünümüz Satışa Çıktı

MAKET KABE ÜRÜNÜMÜZ ÇIKTI..

     

     Kullanıcılarına ve özellikle de din görevlerine pratik,estetik,yenilikçi ve kalıcı çözümler sunma anlayışında sürdüğümüz çalışmalarımız sonucunda ürünlerimize Maket Kabe ile bir yenisini daha eklenmiştir.Çeşitli ölçüler ve malzeme seçenekleriyle hizmete sunduğumuz ürünümüz hac ve Umre görevlerinde bulunacak din görevlilerine umre provalarında ve bundan istifade edecek olan kişilere oldukça kolaylık sağlayacağını düşünüyoruz.

       Maket Kabelerin en büyük avantajlarından olan kullanım sonrasında yer kaplamaması, oldukça kolay monte edilmesi ve toplanması ile her mekanda rahatlıkla kullanılabilecektir. Oldukça net ve kaliteli kumaş üzerine Kabe Örtüsü bire bir işlenerek imal edilen ürün oldukça uzun ömürlü bir kullanımı amaçlanarak hazırlanmıştır. Maket Kabe Ürünümüz Alüminyum iskeletin yanında belli ölçülere kadar PVC plastik iskelet seçeneğini de barındırmaktadır.30 cm yükseklikten 200 cm yüksekliğe kadar çeşitli ebatlarda satışa sunulan Kabe Maketleri, ihtiyacınız doğrultusunda çeşitli seçenekleriyle sunulmuştur. 

       Dini eğitim posterleri ve PlasRahle markalı iç içe geçmeli plastik rahle ile dini eğitim mekanlarına ve kullanıcılarına müthiş kolaylık sağlayan,memnuniyet ve yoğun talep gören ürünlerimizin tasarımcısı olan İlahiyatçı,Hafiz,Mühendis,Başimam İbrahim Tunç, şimdide oldukça ihtiyaç duyulan bir materyal olan Maket Kabe ürnünü tasarlamıştır. Siparişlerinizi Türkiye’nin her yerine kısa sürede ulaştırmaktayız.

“Bizi takip etmenizi öneririz. Çünkü yapılmayanın en iyisini yapma gayretindeyiz.”

                                                                         www.selemsepetim.comBu kategoride henüz ürün Yok.