Sandıklı Rahle İle Bir İlk Daha..

Sandıklı Rahle İle PlasRahle Bir İlki Daha Gerçekleştirdi..

Yapılmayanın en iyisini yapan ve özgün tasarımlarıyla öne çıkan Plasrahle den bir yenilik daha! Şimdi de sandıklı plastik rahle ile hizmetinizdeyiz. Sandıklı plastik rahle ürünümüz, kapalı konumdayken normal rahle görünümünde olup , kapağı açıldığında içerisine kitap, kalem vs. fazla eğitim materyallerinizi koyabileceğiniz bir sandık bölümü sayesinde size daha geniş çalışma alanı sunuyor ve düzenli ortamlar sağlamanıza yardımcı oluyor. 

     
       Daha önceki çalışmalarında olduğu gibi yine iç içe geçme fonksiyonuyla yer kaplama problemi olmadığından üst üste onlarca rahle koyabilirsiniz. Ürün birinci sınıf plastikten üretilmekte ve renk haricinde katkı maddesi içermediğinden oldukça uzun ömürlüdür. Sandıklı plastik rahle yine rahat okuma ve yazma açısından 20 derece eğimle tasarlanmıştır. 
      
       Ürün görselini plastik rahle katagorisi altındaki Sandıklı plastik rahle bölümünden inceleyebilirsiniz. Sandıklı plastik rahle stiker numaralama sistemiyle kişiye tahsis edilme ve kolayca yoklama alma olanağı da sağlar. Oyma ve kabartma desenli oldukça şık tasarımlarıyla mekanlarınıza görsellik katar. Memnuniyetinizi bir adım ileriye taşımak adına çalışmalarımız devam edecektir.Bu kategoride henüz ürün Yok.