Teslimat Koşulları

Teslimat ve Kargo


·       Siparişleriniz anlaşmalı olduğumuz kargo şirketlerince Türkiye'nin her bölgesine gönderilmektedir.

·       Alışverişleriniz için belirlediğimiz kargo bedeli bulunduğunuz noktaya göre değişecektir.

·       Ürünleriniz kargoya teslim edildikten sonra, adres bilgilerinizle birlikte girmiş olduğunuz telefon numaranıza istemeniz durumunda kargo takip numarası veya kargonuzun durumunu sorgulayabileceğiniz iletişim bilgileri gönderilecektir.

·       Siparişinizin size ulaşma süresi bulunduğunuz yere göre değişmektedir. Anlaşmalı olduğumuz Aras Kargo ile gönderilen ürünleriniz 48 saat içerisinde size ulaştırılacaktır. Koli ebatlarından dolayı Aras Kargo ile gönderilemeyen Plastik Rahle Ürünleri Şehirler Arası Ambar Firmalarıyla ücretsiz olarak size en geç 7 gün içerisinde il ve ilçe merkezlerinde adrese teslim olarak ulaştırılacaktır.

·       15:30 öncesinde tamamlanan siparişleriniz aynı gün kargoya verilir.(Stoklarımızda olmayan ürünlerimiz hariç)

·       www.selemsepetim.com  'dan vermiş olduğunuz son siparişin durumunu (Kargoya verilip verilmediğini) ve geçmiş siparişlerinizi Üye girişi yaparak Hasabım bölümünden görebilirsiniz.

·       Adresinize gönderilen siparişinizi teslim almadan önce kontrol ediniz. Eğer ürünler hasarlı ise tutanak tutturunuz ve siparişi teslim almayınız. Lütfen info@selemsepetim.com adresine bilgi veriniz. Sizinle yeni teslimat için irtibata geçilecektir. Ürünün tesliminden sonra doğacak hasar ihbarı www.selemsepetim.com  'u bağlamaz ve tazmin ya da iade alma yükümlülüğü doğurmaz. Alıcı sözleşmeye aykırı davranış sebebiyle AYIPLI MAL İHBARI HAKKINDAN feragat etmiş sayılır.

·       Satış Sözleşmesi,malın teslimine ilişkin kargo ihtilaflarında Türk Kanunları ve düzenlemeleri hem alıcı hem de satıcı tarafından kabul edilmiştir. Satış nedeniyle doğan tüm ihtilaflarda İSTANBUL MAHKEME VE İCRA DAİRELERİ yetkilidir.